(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Wymiana żarówek w samochodzie

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   1 Comment

Odpowiednio ustawione, właściwie dobrane i działające bezawaryjnie oświetlenie samochodu wpływa znacznie na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Szczególnie dotyczy to świateł mijania, pozycyjnych i kierunkowskazów. Ważna jest, więc dbałość o stan żarówek. Jeśli macie Państwo problem z nabyciem, wyborem czy wymianą oświetlenia wewnętrznego czy zewnętrznego, warto zwrócić się o pomoc do naszego serwisu.

Co wchodzi w zakres usługi?
Nasza firma specjalizuje się w tym zakresie w następujących czynnościach:

  • wymiana żarówki reflektora
  • wymiana żarówek pomocniczych
  • wymiana żarnika ksenonowego.
  • Ponadto oferujemy dodatkowo takie usługi jak:
  • ustawienie świateł mijania w samochodzie
  • ustawienie świateł drogowych.

Prowadzimy również sprzedaż żarówek, a w razie konieczności sprowadzamy żarówki na zamówienie. Doradzamy też, jakie żarówki do samochodów powinni Państwo nabyć.

Na czym polega usługa?
Przepalone żarówki lub takie, które nie zawsze się zapalają, wymagają natychmiastowej wymiany. W przeciwnym wypadku kierowca naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo. Kierowca powinien pamiętać, że każda jego czynność na drodze, musi być odpowiednio zasygnalizowana. Nasi fachowcy nie tylko wymienią każdą Państwa żarówkę, ale dodatkowo – w przypadku świateł mijania i drogowych – zadbają o właściwe ustawienie oświetlenia, co jest równie ważne jak jego sprawność i bezawaryjność.

Nasz serwis zajmuje się też fachową wymianą „trudnych żarówek” takich jak nowoczesne żarówki ksenonowe. Usługa wykonywana jest szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Co zyskuje Klient?
Decydując się na skorzystanie z naszych usług, Klient otrzymuje pewność, co do doskonałej jakości żarówek. Oznacza to w praktyce ich długą żywotność. To z kolei wpływa na bezawaryjność oraz podnosi znacznie bezpieczeństwo jazdy i komfort psychiczny kierowcy. Sprawne oświetlenie dobrej jakości, to także wizytówka każdego odpowiedzialnego kierowcy, a jego poprawne ustawienie jest gwarancją bezkolizyjnej jazdy.

One Comment