(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Opinie

 • Jestem kobietą i chciałam kupić nowe auto. Nie miał mi, kto za bardzo doradzić i ocenić, czy pojazd, jaki mi wpadł w oko jest ok. zadzwoniłam do Rad-Kow, bo numer dostałam od znajomego. Fachowcy mi pomogli i już od dwóch tygodni jeżdżę sprawnym autem. To, które wybrałam miało pewne usterki. Jestem im wdzięczna za fachową pomoc. Serwis auta też będę u nich robiła i przegląd.

  Magdalena Borkowska

  Magdalena Borkowska

  Wyżyny, Bydgoszcz

 • Od lat kupuję w Rad-Kow świetny płyn chłodnicowy. Dlaczego? Bo wystarcza mi na długo, a do tego wiem, że jest dobrej, sprawdzonej jakości. Gdy go nie ma w danym dniu, firma szybko go zamawia i już na drugi dzień mogę go odebrać o dowolnej godzinie. Ceny mają też nie za wysokie. Będę tu zamawiać zawsze. Zbliża się wymiana opon, też u nich zamówię tą usługę.

  Aleksander Nowak

  Aleksander Nowak

  Bartodzieje, Bydgoszcz

 • Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby serwis odmówił mi jakiejkolwiek usługi. Oni pracują bardzo starannie i solidnie. Wiem, że oddając im auto otrzymam je w takim samym stanie, ale dużo bardziej sprawne. Po prostu ich wieloletnie doświadczenie, daje się odczuć na każdym kroku. Warto im zaufać.

  Walery Król

  Walery Król

  Bartodzieje, Bydgoszcz

 • Auto służy mi praktycznie do każdej czynności, bo mieszkam daleko poza miastem. Dlatego musi być w 100% sprawne. Rad-Kow zawsze wyłapie nawet najmniejszą usterkę, bo pokazują, że moje auto musi być sprawne i niezawodne. Co ważne – często mogę liczyć na rabaty dla stałego klienta.

  Maurycy Ostrowski

  Maurycy Ostrowski

  Wyżyny, Bydgoszcz

 • Moje auto ma już sporo lat. Nie chcę go jednak wymieniać – taki sentyment no i chwilowy brak kasy. Gdy coś się psuje, nie muszę się już tym martwić bo Rad-Kow jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Każda część sprowadzana jest naprawdę bardzo szybko i w ciągu kilku dni mogę się już cieszyć sprawnym autem. Do tego każdy mechanik udziela instrukcji jak dbać o daną część. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

  Czesław Nowakowski

  Czesław Nowakowski

  Kapuściska, Bydgoszcz

One Comment