(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Aston Martin

  Rad-Kow Bydgoszcz   maj 08, 2014   Marki aut   Możliwość komentowania Aston Martin została wyłączona

To marka kojarzona z legendarnym super-agentem Jamesem Bondem, gdyż to właśnie te auta najczęściej pojawiały się w filmach akcji z jego udziałem. Są to auta luksusowo – sportowe. To, co je wyróżnia to fakt, iż są to auta tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach ich przyszłych właścicieli. Ponadto rozwiązanie, jakim jest rama przestrzenna oraz niezależne zawieszenie – zastosowane w prototypie jednego z modeli tych samochodów – stosuje się po dziś dzień. Charakterystyczne jest również stosowanie w większości modeli systemu audio/video.

Historia marki sięga roku 1913. Od początku swego istnienia producentowi przyświecała tylko jedna idea: produkcja unikalnych na skalę światową samochodów sportowych. W 2013 roku firma świętowała swoje 100-lecie istnienia. Z tej też okazji powstał specjalny model „rocznicowy”.

Serwis Rad-Kow specjalizuje się w takich usługach jak: naprawa i wymiana poszczególnych części i układów, przegląd i diagnostyka komputerowa oraz serwis układu bezpieczeństwa i systemów antypoślizgowych.

Comments are closed.