(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Nasze usługi

Wymiana żarówek w samochodzie

Odpowiednio ustawione, właściwie dobrane i działające bezawaryjnie oświetlenie samochodu wpływa znacznie na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Szczególnie dotyczy to świateł mijania, pozycyjnych i kierunkowskazów. Ważna jest, więc dbałość o stan żarówek. Jeśli macie Państwo problem z nabyciem, wyborem czy wymianą oświetlenia wewnętrznego czy zewnętrznego, warto zwrócić się o pomoc do naszego serwisu.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   1 Comment   Read More

Wymiana opon samochodowych

 

Opona to szalenie istotny element budowy każdego samochodu. To od jej stanu zależy w dużej mierze bezpieczeństwo na drodze. Dlatego kierowcy powinni pamiętać o regularnej wymianie swoich opon i o systematycznym sprawdzaniu ich stanu. Serwis Rad-Kow Bydgoszcz gwarantuje kompleksowe usługi związane z oponami samochodowymi.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Wymiana oleju i płynów w samochodzie

Sprawne i zadbane auto to pojazd, którego poszczególne elementy powinny bezawaryjnie działać. Do tego niezbędne są różnego rodzaju płyny eksploatacyjne. Najważniejsze z nich to: olej silnikowy oraz płyny: hamulcowy i do chłodnicy. W trakcie eksploatowania auta, płyny te tracą swoje właściwości i należy je wymienić. Najlepiej dokonać tego za pośrednictwem fachowców, których znajdziecie także w naszej firmie.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Wymiana filtrów w samochodzie

Filtry samochodowe to bardzo istotne elementy konstrukcji każdego pojazdu. Ich poprawne działanie wpływa na bezawaryjne działanie auta. Jednak z biegiem czasu filtry zużywają się, przez co słabiej neutralizują zanieczyszczenia. Dlatego warto zainteresować się usługą polegającą na ich wymianie. Nasza firma specjalizuje się także w tej dziedzinie.
(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Wymiana części nadwozia

Nadwozie to ważna część składowa samochodu umieszczona na podwoziu i służąca do montażu jego poszczególnych części. W trakcie użytkowania pojazdu wiele z tych elementów może ulec zniszczeniu, co z kolei może mieć ogromny wpływ na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Z tego też względu niezbędnym wydaje się wymiana tych części. Zakład samochodowy Rad-Kow zajmuje się także tego typu usługami.
(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Wymiana akumulatora w samochodzie

Akumulator w samochodzie odpowiada za sprawne działanie poszczególnych podzespołów. Jest też odpowiedzialny za magazynowanie prądu, który jest niezbędny do szybkiego wprowadzenia auta w ruch. Jednakże z czasem jego wydajność, właściwości oraz pojemność zmniejszają się. Tym samym Państwa auto narażone zostaje na ewentualną nieprzewidzianą awarię. Aby jej uniknąć, wystarczy, co jakiś czas wymienić akumulator na nowy. Nasi pracownicy potrafią ocenić, na ile znajdujący się w Państwa pojeździe akumulator jest już zużyty. W razie potrzeby zalecą jego wymianę.

Na czym polega usługa wymiany akumulatora?
Ocenę stanu akumulatora ułatwia test obciążeniowy. Dzięki niemu otrzymuje się szczegółowe informacje dotyczące stanu baterii. To na ich podstawie pracownik podejmuje decyzję o wymianie akumulatora na nowy, dbając przy tym, by jego parametry odpowiadały ściśle zaleceniom producenta auta. To ważne, gdyż pojemność baterii w dużej mierze wpływa na właściwe zasilanie urządzeń czy podzespołów w Państwa aucie. W trakcie wymiany akumulatora, przeprowadzane są również takie niezbędne czynności jak:

  • Oczyszczanie zacisków przewodów elektrycznych;
  • Zabezpieczanie klemu specjalnym preparatem.

Co wchodzi w zakres usługi?
W zakresie usługi, jaką jest wymiana akumulatora samochodowego nasz serwis wykona dla Państwa następujące czynności:

  • test akumulatora samochodowego
  • test ładowania akumulatora
  • ładowanie akumulatora
  • wymiana akumulatora
  • naprawa akumulatora
  • regeneracja akumulatora

Ponadto zajmujemy się też sprzedażą nowych akumulatorów, ściśle dopasowanych do modelu Państwa auta. W razie konieczności są one sprowadzane na życzenie.

Jakie są korzyści dla Klienta?
Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, zyskujecie Państwo przede wszystkim na czasie. Umożliwiają to sprawnie przeprowadzane testy akumulatorów. Na ich podstawie pracownicy oceniają stan akumulatora, a następnie dokonują doboru najbardziej odpowiedniego z dostępnych modeli. W razie konieczności zajmują się jego sprowadzeniem. Poza tym otrzymują Państwo gwarancję niezawodności działania auta.

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Sprzedaż części samochodowych

Niekiedy naprawa samochodu wymaga zakupu jednej lub kilku części i jej / ich wymianie. Serwis Rad-Kow Bydgoszcz gwarantuje części samochodowe nabywane tylko u sprawdzonych sprzedawców.
Sprawność auta zależy w ogromnej mierze od tego, w jakim stanie znajdują się jego poszczególne części. Nie bez znaczenia jest przy tym ich jakość czy marka. Dlatego ich znalezienie czy zakup, powinno powierzyć się właściwym osobom.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Serwis układu bezpieczeństwa

Układ bezpieczeństwa w samochodzie, to jeden z ważniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo poruszania się nim. Dlatego poszczególne jego części, powinny działać bez zarzutu. Jeśli jednak zauważycie Państwo chociażby drobną usterkę, najlepiej oddać auto do naprawy. Nasz serwis zajmie się Państwa samochodem, oddając pojazd gwarantujący bezpieczną jazdę przez długi czas.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   2 komentarze   Read More

Serwis systemów antypoślizgowych

W trakcie jazdy samochodem, może zdarzyć się jakaś nieprzewidziana sytuacja, w której od czasu hamowania i zapanowania nad kierownicą, może zależeć życie pasażerów, jak i samego kierowcy. Stąd też potrzeba kontroli nad sprawnością systemów antypoślizgowych w samochodach. Nasz serwis gwarantuje Państwu najbardziej wiarygodne testy pozwalające ocenić na ile system ten w Państwa aucie jest sprawny, a na ile wymaga serwisowania.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment   Read More

Naprawa zawieszenia samochodowego

Zawieszenie pełni w samochodzie rolę amortyzatora tłumiącego drgania wywołane nierównością drogi, a także decyduje o stopniu przyczepności kół pojazdu do nawierzchni. Poszczególne elementy zawieszenia, ulegają w trakcie użytkowania auta zużyciu. Dlatego tak ważna jest regularna kontrola stanu zawieszenia. Nasi mechanicy skrupulatnie wykonają to zadanie dla Państwa.

(więcej…)

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   1 Comment   Read More