(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Wymiana części nadwozia

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 22, 2014   Oferta   0 Comment

Nadwozie to ważna część składowa samochodu umieszczona na podwoziu i służąca do montażu jego poszczególnych części. W trakcie użytkowania pojazdu wiele z tych elementów może ulec zniszczeniu, co z kolei może mieć ogromny wpływ na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Z tego też względu niezbędnym wydaje się wymiana tych części. Zakład samochodowy Rad-Kow zajmuje się także tego typu usługami.

Co obejmuje usługa?
Staramy się, aby wszystkie świadczone przez nas usługi, były jak najbardziej przydatne dla Państwa. Wykonujemy je, więc bardzo kompleksowo. Tak jest również w przypadku wymiany części nadwozia. W tym zakresie wykonujemy następujące czynności:

  • wymiana reflektora
  • wymiana kierunkowskazu
  • wymiana lampy tylnej
  • wymiana lusterka
  • wymiana osłony dolnej.

W razie konieczności zajmiemy się wyszukaniem i sprowadzeniem dla Państwa niezbędnej, trudnodostępnej części. Nie ma przy tym dla nas znaczenia, ani wiek samochodu, ani też sposoby montażu określonych elementów nadwozia. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wiedzę oraz przeszkolenie. Są więc na bieżąco z każdymi technicznymi nowinkami.

Na czym polega usługa?
Na wstępie sygnalizują Państwo, która z części nadwozia sprawia najwięcej problemów. Nasz pracownik ocenia faktyczny jej stan. Następnie przechodzi do etapu przygotowania pojazdu do wymiany danej części. Później następuje już sama wymiana i wszelkie niezbędne ustawienia, które gwarantują właściwe działanie zarówno samej części, jak i całego pojazdu.

Jakie są korzyści dla Klienta?
Decydując się na wymianę konkretnych części nadwozia za pośrednictwem naszego serwisu zyskujecie Państwo naprawdę wiele. Po pierwsze możecie liczyć na fachowe czyli szybkie, sprawne i bezproblemowe wymienienie danej części. dysponujemy w tym zakresie dobrym zapleczem narzędziowym. Po drugie otrzymujcie Państwo gwarancję, co do jakości oferowanych czy wykorzystywanych przez nas części. Są one sprowadzane zawsze od tych samych sprawdzonych i zaufanych sprzedawców. Są to ponadto części markowe czyli takie, które cechuje nie tylko solidne wykonanie, ale również długi okres eksploatacji. Oferujemy przy tym niezbyt wygórowane ceny.

 

Comments are closed.