(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

O serwisie

Oddaj swoje auto w ręce profesjonalnych mechaników

Serwis samochodowy Rad-Kow Bydgoszcz

Serwis samochodowy Rad-Kow mieści się w Bydgoszczy przy ul. Hubala-Dobrzańskiego 12

Serwis samochodowy Rad – Kow to przede wszystkim kompleksowość, profesjonalizm, uczciwość i wieloletnie doświadczenie oraz pasja i zaangażowanie.

Dlatego lista naszych usług obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty sprawnego działania Państwa samochodu. Zgłaszając się do nas, możecie Państwo skorzystać z następujących usług:

  • Serwis klimatyzacji

   Aby jazda była przyjemna, podaruj sobie zapach świeżego powietrza

  • Wymiana opon

   Podaruj bezpieczeństwo sobie i pasażerom dbając o sezonową wymianę opon

  • Wymiana oleju

   Zadbaj o prawidłową pracę swojego silnika i innych części

Nieco o nas

Rozsądna cena i liczne promocje

Nasza firma wie, w jaki sposób zdobyć sympatię i zaufanie swojego Klienta. Wiemy, że same słowa i obietnice to dużo za mało. Dlatego więc dbając o swój pozytywny wizerunek, a przede wszystkim o wygodę swojego Klienta, co jakiś czas, przygotowujemy dla Państwa specjalne promocje na wybrane usługi. Ich dobór nie jest przypadkowy. Tworząc je, staramy się otwierać na Państwa najpilniejsze potrzeby.
Nasze promocje kierujemy zarówno do nowych, jak i stałych Klientów. Ci pierwsi, będą mieli w ten sposób okazję do sprawdzenia i własnej oceny naszej fachowości. Drudzy z kolei będą mieli szansę przekonać się, że wsłuchujemy się w ich potrzeby bardzo dokładnie.

Doświadczeni mechanicy

Rozumiemy, dlaczego zatrudnianie zdolnych i doświadczonych mechaników jest tak ważne. To przede wszystkim oni gwarantują, że naprawa zostanie przeprowadzona solidnie i odpowiedzialnie i nię pojawią sie usterki w przyszłości.

Najlepsze akcesoria

Równie starannie dobieramy części. Wybieramy tylko te, które naprawdę zapewnią samochodowi właściwą eksploatację.

Spytaj o co chcesz

Niczego nie ukrywamy, nie utajamy kosztów. Możesz zapytać o wszystko. Chcemy, abyś był w pełni zadowolony i wracał do nas z pełnym przekonaniem.

Ciągły kontakt

Staramy się także, by nasz Klient zawsze był informowany na bieżąco nie tylko o promocjach, ale również o tym, co nowego dzieje się w firmie, a jest warte jego uwagi. Z takimi informacjami, docieramy do Państwa za pośrednictwem naszej strony oficjalnej, jak i przy pomocy rozmaitych, ogólnodostępnych sieciowych narzędzi.
Zapraszamy, więc serdecznie do częstego odwiedzania naszej strony. Polubienia naszego fanpage na Facebook oraz profilu w Google Plus.

Naprawiane auta

Audi
90%

VW
90%

Volvo
70%

Skoda
30%

Co sądzą o nas klienci

Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie nas polecają.

 • Jestem kobietą i chciałam kupić nowe auto. Nie miał mi, kto za bardzo doradzić i ocenić, czy pojazd, jaki mi wpadł w oko jest ok. zadzwoniłam do Rad-Kow, bo numer dostałam od znajomego. Fachowcy mi pomogli i już od dwóch tygodni jeżdżę sprawnym autem. To, które wybrałam miało pewne usterki. Jestem im wdzięczna za fachową pomoc. Serwis auta też będę u nich robiła i przegląd.

  Magdalena Borkowska

  Magdalena Borkowska

  Wyżyny, Bydgoszcz

 • Od lat kupuję w Rad-Kow świetny płyn chłodnicowy. Dlaczego? Bo wystarcza mi na długo, a do tego wiem, że jest dobrej, sprawdzonej jakości. Gdy go nie ma w danym dniu, firma szybko go zamawia i już na drugi dzień mogę go odebrać o dowolnej godzinie. Ceny mają też nie za wysokie. Będę tu zamawiać zawsze. Zbliża się wymiana opon, też u nich zamówię tą usługę.

  Aleksander Nowak

  Aleksander Nowak

  Bartodzieje, Bydgoszcz

 • Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby serwis odmówił mi jakiejkolwiek usługi. Oni pracują bardzo starannie i solidnie. Wiem, że oddając im auto otrzymam je w takim samym stanie, ale dużo bardziej sprawne. Po prostu ich wieloletnie doświadczenie, daje się odczuć na każdym kroku. Warto im zaufać.

  Walery Król

  Walery Król

  Bartodzieje, Bydgoszcz

 • Auto służy mi praktycznie do każdej czynności, bo mieszkam daleko poza miastem. Dlatego musi być w 100% sprawne. Rad-Kow zawsze wyłapie nawet najmniejszą usterkę, bo pokazują, że moje auto musi być sprawne i niezawodne. Co ważne – często mogę liczyć na rabaty dla stałego klienta.

  Maurycy Ostrowski

  Maurycy Ostrowski

  Wyżyny, Bydgoszcz

 • Moje auto ma już sporo lat. Nie chcę go jednak wymieniać – taki sentyment no i chwilowy brak kasy. Gdy coś się psuje, nie muszę się już tym martwić bo Rad-Kow jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Każda część sprowadzana jest naprawdę bardzo szybko i w ciągu kilku dni mogę się już cieszyć sprawnym autem. Do tego każdy mechanik udziela instrukcji jak dbać o daną część. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

  Czesław Nowakowski

  Czesław Nowakowski

  Kapuściska, Bydgoszcz

NASI PARTNERZY

Comments are closed.