(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Fiat

  Rad-Kow Bydgoszcz   maj 10, 2014   Marki aut   Możliwość komentowania Fiat została wyłączona

Fiat to największy włoski koncern samochodowy skupiający w swoich szeregach wiele marek pojazdów z segmentu zarówno popularnych aut osobowych, a także wysublimowanych aut luksusowych oraz sportowych. Początki firmy sięgają przełomu XIX i XX wieku, kiedy to grupa przemysłowców założyła firmę Fiat. Z marką od początku związana jest rodzina Agnelli będąca przez ponad 100 lat podporą firmy.

Większość aut w ofercie Fiata to auta osobowe w segmencie dostępnym szerokiemu gronu odbiorców. Samochody Fiata zawsze wyróżniały się ciekawą linią nadwozia inspirowaną przez włoskich designerów. Fiaty nie zawsze słynęły z solidności jednak rozwój globalnego biznesu i przeniesienie produkcji głównie do Brazylii i Polski spowodowało znaczne poprawienie, jakości produkowanych samochodów. Warto również nadmienić, że auta marki Fiat wielokrotnie były nagradzane tytułem samochodu roku w Europie.
W naszym serwisie świadczymy m.in. takie usługi jak: naprawa i wymiana części oraz niektórych układów; naprawa skrzyni biegów czy regulacja pracy silnika.

Comments are closed.