(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Dacia

  Rad-Kow Bydgoszcz   maj 10, 2014   Marki aut   Możliwość komentowania Dacia została wyłączona

To rumuńskie auta osobowe i dostawcze. Koncern powstał w 1952roku. Od początku swojego istnienia współpracował z inną znaną marką, jaką jest Renault. Stąd też często mówi się o tych samochodach „Rumuński Francuz”. Ma to też związek z przejęciem przez producenta technologii produkcyjnej stosowanej przez Renault’a.

 

Producent tej marki postawił przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dlatego też wszystkie współczesne modele tych aut wyposażone zostały w systemy ABS, ESP oraz system nagłego hamowania. Ponadto zadbano również o komfort jazdy samych pasażerów. Nad ich bezpieczeństwem „czuwają” trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. W samochodach montowane są również czołowe i boczne poduszki powietrzne. Auta te znane są ze swoich niewielkich rozmiarów oraz dobrej przyczepności. Są też bardzo przyjemne dla oka.
W naszym serwisie możecie Państwo skorzystać m.in. z takich usług jak: wymiana oleju i płynów w samochodzie, przegląd i diagnostyka komputerowa, wymiana części oraz wymiana i naprawa poszczególnych układów. Standardowo oferujemy też możliwość nabycia części zamiennych.

Comments are closed.