(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Citroen

  Rad-Kow Bydgoszcz   maj 10, 2014   Marki aut   Możliwość komentowania Citroen została wyłączona

Specjalizuje się w autach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Producent stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy, dlatego też większość oferowanych modeli wyposażonych jest w Inteligentny System Kontroli Trakcji. Liczne modele posiadają również technologię HDi, która umożliwia ograniczenie emisji CO2 i zużycia paliwa. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też zawieszenie Hydractive III+, które pozwala auto dostosować się do różnych warunków jazdy a przy tym podnieść komfort podróży zarówno i sprawić, że samochód łatwiej trzyma się drogi.

Niektóre modele zostały też wyposażone w specjalną manualna skrzynię biegów ETG6, która ułatwia manewry.

Historia marki sięga roku 1919. Jest to koncern francuski, który obecnie połączył się z firmą Peugeot, tworząc koncern figurujący pod wspólnym szyldem PSA Peugeot Citroën.

W naszym serwisie znajdziecie Państwo szereg usług, związanych z tą marką aut. Oznacza to, że możecie Państwo skorzystać z takich rozwiązań jak: naprawa klimatyzacji; naprawa i wymiana układu wydechowego czy kierowniczego; wymiana skrzyni biegów oraz standardowo – możliwość sprowadzenia części zamiennych na życzenie.

Comments are closed.