(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Wymiana akumulatora w samochodzie

  Rad-Kow Bydgoszcz   kw. 22, 2014   Oferta   0 Comment

Akumulator w samochodzie odpowiada za sprawne działanie poszczególnych podzespołów. Jest też odpowiedzialny za magazynowanie prądu, który jest niezbędny do szybkiego wprowadzenia auta w ruch. Jednakże z czasem jego wydajność, właściwości oraz pojemność zmniejszają się. Tym samym Państwa auto narażone zostaje na ewentualną nieprzewidzianą awarię. Aby jej uniknąć, wystarczy, co jakiś czas wymienić akumulator na nowy. Nasi pracownicy potrafią ocenić, na ile znajdujący się w Państwa pojeździe akumulator jest już zużyty. W razie potrzeby zalecą jego wymianę.

Na czym polega usługa wymiany akumulatora?
Ocenę stanu akumulatora ułatwia test obciążeniowy. Dzięki niemu otrzymuje się szczegółowe informacje dotyczące stanu baterii. To na ich podstawie pracownik podejmuje decyzję o wymianie akumulatora na nowy, dbając przy tym, by jego parametry odpowiadały ściśle zaleceniom producenta auta. To ważne, gdyż pojemność baterii w dużej mierze wpływa na właściwe zasilanie urządzeń czy podzespołów w Państwa aucie. W trakcie wymiany akumulatora, przeprowadzane są również takie niezbędne czynności jak:

  • Oczyszczanie zacisków przewodów elektrycznych;
  • Zabezpieczanie klemu specjalnym preparatem.

Co wchodzi w zakres usługi?
W zakresie usługi, jaką jest wymiana akumulatora samochodowego nasz serwis wykona dla Państwa następujące czynności:

  • test akumulatora samochodowego
  • test ładowania akumulatora
  • ładowanie akumulatora
  • wymiana akumulatora
  • naprawa akumulatora
  • regeneracja akumulatora

Ponadto zajmujemy się też sprzedażą nowych akumulatorów, ściśle dopasowanych do modelu Państwa auta. W razie konieczności są one sprowadzane na życzenie.

Jakie są korzyści dla Klienta?
Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, zyskujecie Państwo przede wszystkim na czasie. Umożliwiają to sprawnie przeprowadzane testy akumulatorów. Na ich podstawie pracownicy oceniają stan akumulatora, a następnie dokonują doboru najbardziej odpowiedniego z dostępnych modeli. W razie konieczności zajmują się jego sprowadzeniem. Poza tym otrzymują Państwo gwarancję niezawodności działania auta.

Comments are closed.