(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Sprzedaż części samochodowych

  Rad-Kow Bydgoszcz   kwi 17, 2014   Oferta   0 Comment

Niekiedy naprawa samochodu wymaga zakupu jednej czy kilku części i jej / ich wymianie. Nasz serwis gwarantuje części samochodowe nabywane tylko u sprawdzonych sprzedawców.
Sprawność auta zależy w ogromnej mierze od tego, w jakim stanie znajdują się jego poszczególne części. Nie bez znaczenia jest przy tym ich jakość czy marka. Dlatego ich znalezienie czy zakup, powinno powierzyć się właściwym osobom. Nasz serwis gwarantuje Klientom części pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów czy hurtowników. Części zamienne, które oferujemy posiadają odpowiednie atesty, co w znaczący sposób podwyższa ich faktyczną wartość.

Jaki jest zakres usługi?
Sprzedaż części samochodowych prowadzona w naszym serwisie obejmuje szeroką gamę tego typu akcesoriów. Dzięki czemu żaden nasz Klient nie odjedzie z zakładu niezadowolony. Usługa, jaką prowadzimy w tym zakresie obejmuje:

  • sprzedaż bezpośrednią części zamiennych;
  • wyszukanie i sprowadzenie części na zamówienie;
  • sprzedaż części po bardzo atrakcyjnych cenach;
  • doradztwo przy zakupie określonych części samochodowych.

 

Co zyskuje Nasz Klient?

Korzystając z naszej usługi w zakresie: sprzedaż części samochodowych Nasi Klienci zyskują bardzo wiele. Przede wszystkim oszczędność czasu przy wyszukaniu niezbędnej części. Jest to szczególnie pomocne w przypadku samochodów o starszym roczniku. Po drugie pewność, co do jakości danej części. Ma to związek ze stałą współpracą z doświadczonymi sprzedawcami. Ponadto oszczędność w kosztach, gdyż staramy się by Nasz Klient nie musiał bardzo odczuć konieczności wymiany i naprawy swojego pojazdu. Ponadto fachowe doradztwo, które pozwoli uniknąć niepotrzebnych komplikacji i wyrzucenia pieniędzy w błoto. Bogaty wachlarz rodzajów części samochodowych to również nasz spory atut. Oznacza to, że bez względu na wiek samochodu, jesteśmy w stanie sprowadzić i znaleźć właściwą, a przy tym trwałą część. Oferujemy ponadto akcesoria do samochodów typu płyny hamulcowe, do spryskiwaczy czy chłodnic.
Chcąc wyposażyć swój samochód w długo działające i dobrej jakości części, zaufaj naszemu doświadczeniu!

Comments are closed.