(52) 3473566
warsztat@rad-kow.pl

Na dobry początek

  Rad-Kow Bydgoszcz   sty 23, 2014   Promocje   0 Comment

Nasza firma wie, w jaki sposób zdobyć sympatię i zaufanie swojego Klienta. Wiemy, że same słowa i obietnice to dużo za mało. Dlatego więc dbając o swój pozytywny wizerunek, a przede wszystkim o wygodę swojego Klienta, co jakiś czas, przygotowujemy dla Państwa specjalne promocje na wybrane usługi. Ich dobór nie jest przypadkowy. Tworząc je, staramy się otwierać na Państwa najpilniejsze potrzeby.

Nasze promocje kierujemy zarówno do nowych, jak i stałych Klientów. Ci pierwsi, będą mieli w ten sposób okazję do sprawdzenia i własnej oceny naszej fachowości. Drudzy z kolei będą mieli szansę przekonać się, że wsłuchujemy się w ich potrzeby bardzo dokładnie.

Staramy się także, by nasz Klient zawsze był informowany na bieżąco nie tylko o promocjach, ale również o tym, co nowego dzieje się w firmie, a jest warte jego uwagi. Z takimi informacjami, docieramy do Państwa za pośrednictwem naszej strony oficjalnej, jak i przy pomocy rozmaitych, ogólnodostępnych sieciowych narzędzi.

Zapraszamy, więc serdecznie do częstego odwiedzania naszej strony. Polubienia naszego fanpage na Facebook oraz profilu w Google Plus. 

Comments are closed.